Netradiční vánoční dárky pro ženy

horké kamenyŽeny dárky milují. Možná by se dalo říci, že je doslova vyžadují. Je to přece typický výjev z filmů či anekdot - muž přináší ženě nějaký dárek, aby si ji získal a protože od ní něco potřebuje. Nelze to brát samozřejmě příliš vážně, nicméně zůstává pravdou, že jedním ze způsobů jak ženu potěšit či si ji udobřit je věnovat jí nějaký dárek. U vánočních dárků je situace trochu odlišná, ženu nelze překvapit klasickým způsobem, neboť očekává, že nějaký dárek dostane. Je třeba na to jít od lesa a překvapit ji tak, že jí vyberete nějaký netradiční vánoční dárek. Mezi ženami jsou velmi populární například horké masážní kameny. Tyto lávové kameny pomáhají člověku uvolnit se a naladit příjemnou relaxační atmosféru.

Velký výběr: Netradičních vánočních dárků

sladká podprsenkaAč se to tak možná nezdá, ženy touží po překvapení a něčem novém a zajímavém, i když to často nedávají najevo. Jistě je potěší každý dárek, ale mnohem větší radost budou mít z netradičních vánočních dárků, které vynikají v záplavě obyčejných ohraných dárků. Muži se například snaží potěšit své partnerky novým spodním prádlem, ale toho ženy mají spoustu a raději by dostaly jiný dárek. Když už jsme ovšem u toho spodního prádla, i zde lze vymyslet netradiční vánoční dárek, co takhle sladká podprsenka z bonbónků? Potěší nejen partnerku, ale zajisté i vás. Je tolik možností, jak ji využít...Pokud byste raději něco praktického, rozhodně vyzkoušejte voděodolné poznámky Aquanotes. Stačí je ženě připevnit do sprchy a už jí nikdy žádná myšlenka neuteče. Bude si moci zapsat veškeré myšlenky, které ji zrovna napadnou, neboť sprcha je skvělým místem pro inspiraci.

Náš výběr netradičních vánočních dárků pro ženy:

Lampiony přání

Máme pro vás tip na tento Silvestr. Místo raket pošlete do nebe krásný lampion přání...

Prachovka králík

Kdo říká, že utírání prachu nemůže být zábava? Prachovka králíček BUNNY™ se stane roztomilým...

Masáž hlavy

Jen chvíle používání tohoto hlavového maséra vás okamžitě dostane do mrazivého stavu blaženosti...

Spolupracujeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce libero diam, dapibus interdum consequat sed, porttitor ac lorem. Duis justo turpis, dignissim sit amet aliquam non, adipiscing ut tellus. Donec fringilla, nisl vitae vestibulum ullamcorper, tortor augue commodo magna, id iaculis enim arcu at turpis. Nullam sollicitudin molestie augue, at lobortis metus aliquet quis. In congue erat non nunc auctor pellentesque. Aenean id justo massa, non eleifend neque. Aliquam posuere neque in odio laoreet in congue dolor luctus. Cras id tristique libero. Morbi sit amet purus eget odio tempus ultricies. Vivamus a mauris mi. In sed enim augue. Nunc dignissim blandit tempus. Praesent eget euismod libero.
2009 © Netradiční vánoční dárky by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky