Netradiční vánoční dárky pro kamaráda

borat plavkyI když se vánoce slaví především v rodinném kruhu, neměli by na sebe zapomínat ani blízcí přátelé. Není nutné se nevzájem obdarovávat příliš cennými dárky, mnohem více potěší nějaký netradiční vánoční dárek. Takový netradiční vánoční dárek pro kamaráda může mít mnoho podob. Sami nejlépe víte, co má váš kamarád nejraději a tak pro vás bude snadné nějaký netradiční vánoční dárek vybrat. Naše nabídka dárků je velmi široká a sami se můžete přesvědčit, že jednotlivé dárky jsou opravdu zajímavé. Už jen samotné vybírání dárků je zábavné a to teprve počkejte, až kamarád váš dárek rozbalí! Jen pozor, aby se nakonec nestyděl, že pro vás vybral jen nějaký obyčejný dárek. Můžete se před ním nenápadně zmínit o našich netradičních vánočních dárcích a třeba se také dočkáte nějakého překvapení! Jedno je každopádně jisté - pokud svému příteli vyberete nějaký netradiční vánoční dárek, vašemu kamarádství to jistě prospěje a zaručeně si vás oblíbí ještě víc.

Velký výběr: Netradičních vánočních dárků

usb bicí Zkuste zapřemýšlet nad tím, co má váš kamarád nejraději. Nebo jaké jsou jeho záliby a oblíbené činnosti. Pokud vás nenapadá žádný vánoční dárek, který by se dal takto vymyslet, nezoufejte. Pokud už jste se rozhodli svého přítele obdarovat, jistě k sobě máta velmi blízko a tak si můžete dovolit i nějaký žertovný netradiční vánoční dárek pro kamaráda. Co takhle originální Boratovy plavky, známé z populárního filmového snímku? Pokud si je vás kamarád někdy oblékne cestou na pláž, zaručeně vzbudí pozornost. Ne každý je však rád středem pozornosti, můžete tedy vykoušet například USB bubny, které potěší každého milovníka hudby. Stačí je zapojit do USB a můžete hrát! Nebojte se netradičních vánočních dárků pro kamaráda!

Náš výběr netradičních vánočních dárků pro kamaráda:

USB lednička

Vychlaďte si svůj oblíbený nápoj v mini USB ledničce. Ideální dárek do kanceláře...

Pivní helma

Pivní helma je klasický gadget pro všechny fanoušky fotbalu a dalších kolektivních her...

Otvírák s počítadlem

Tento otvírák Vám spočítá počet otevřených piv. Skvělý dárek pro každého pivaře...

Spolupracujeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce libero diam, dapibus interdum consequat sed, porttitor ac lorem. Duis justo turpis, dignissim sit amet aliquam non, adipiscing ut tellus. Donec fringilla, nisl vitae vestibulum ullamcorper, tortor augue commodo magna, id iaculis enim arcu at turpis. Nullam sollicitudin molestie augue, at lobortis metus aliquet quis. In congue erat non nunc auctor pellentesque. Aenean id justo massa, non eleifend neque. Aliquam posuere neque in odio laoreet in congue dolor luctus. Cras id tristique libero. Morbi sit amet purus eget odio tempus ultricies. Vivamus a mauris mi. In sed enim augue. Nunc dignissim blandit tempus. Praesent eget euismod libero.
2009 © Netradiční vánoční dárky by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky